טיולים לסאן פרנסיסקו

סאן פרנסיסקו נחשבת לאחת הערים היפות בעולם…

יש המכנים אותה "פריז של המערב"… האדריכלות ססגונית ומגוונת, האוכלוסייה רבגונית  וגשר "שער הזהב" מרשים בעוצמתו….

מעניין? רוצים לראות, לחוות, לחוש, לטעום ולהרגיש?

הצטרפו לאחד מן הטיולים המוצעים בהמשך…..

 

 

 

"מערב – בקיצור ולעניין"(D1) – משולב לסאן פרנסיסקו, לפארקים

(בקליפורניה ובאריזונה) וללאס ווגאס 6 ימי טיול

 יציאה בכל יום ראשון מלוס אנג'לס – * מותנה במינימום 4 משתתפים!

 • כביש מס' 1.
 • סאן פרנסיסקו .
 • פארקים בקליפורניה (יוסמטי , קינגס קניון, סקוייה – תלוי בעונת השנה ).
 • לאס ווגאס .
 • גרנד קניון – הגדה המערבית (מרפסת הזכוכית) .
 • סכר הובר .

יום 1: יום ראשון – נעזוב את לוס אנג'לס צפונה דרך עמק וונטורה לכיוון סנטה ברברה. נמשיך דרך רכס סנטה אינז נגיע לעיירה הדנית סולוונג . נשוטט בין בתי המאפה והחנויות . בהמשך הנסיעה אל היעד, נבקר במלון המיוחד "מדונה אין".

נעלה על כביש מס' 1, מהיפים בעולם, עד הגיענו לביקור בעיירה כרמל. נמשיך בנסיעתנו, נקיף את מפרץ מונטריי ובערב נגיע ללינה לעיירה לוס גאתוס.

לינה – לוס גאתוס.

יום 2  : יום שני –ביקור באחת הערים היפות בעולם – סאן פרנסיסקו. נתחיל במרכז העירוני בו נמצאים מבני הציבור של העיר, נחצה את רובע קסטרו ונעלה לגבעות התאומות (במידה ומזג האויר יאפשר), נעבור ברחוב הפרחים (לומברד) ונגיע לרציף 39 – רציף הדייגים.

נצא לשייט אל עבר "גשר הזהב" ונקיף את האי אלקטרז. לאחר השייט ניסע דרך מרכז האומניות המודרניות, נחצה את גשר הזהב ונבקר תוך נסיעה בעיירת האומנים סוסליטו.

נבקר בצ'יינה טאון – הרובע הסיני הידוע של העיר. נגיע  ל – Union Square, "כיכר היוניון", המהווה כיום מרכז בילוי ובו חנויות מותג, תיאטראות, בתי מלון ובתי קפה. נקנח את היום בתצפית נוספת על העיר ועל  "אי המטמון" – אי מלאכותי שנבנה בסמוך לעיר.

לינה – מודסטו.

יום 3 : יום שלישי –  את היום נקדיש ל"אמא אדמה " – נבקר בפארקים על רכס הרי הסיירה נבאדה, שלוחה של הרי הרוקי האמריקאים, בפארקים הלאומיים המפורסמים בארה"ב ובעולם (יוסמטי , קינגס קניון , סקוייה -תלוי בעונת השנה ), בהם מצוי ריכוז של צוקי גרניט ענקיים, מים זורמים, עצי הסקוייה הגדולים בעולם.  נלמד ונבין כמה עובדות עליהם .

בשעות הערב נגיע ללינה לעיר ביקרספיילד.

לינה  – ביקרספיילד.

יום 4 : יום רביעי –  נחצה את מדבר "מוהבי", הגדול ביותר בצפון אמריקה. נעבור בעיר ברסטאו , נבקר בעירת כורים נטושה "קליקו" נחווה את המערב הפרוע…נחצה את "עמק המוות" ונגיע בשעות הצהרים ללאס ווגאס, העיר שלא נרדמת לעולם…

נעצור לקניות באאוטלאט הדרומי של העיר ומשם למלון

לאחר התארגנות במלון תוכלו  לשוטט בין בתי המלון, מכונות המזל ושולחנות ההימורים ..

לינה – לאס ווגאס.

יום 5 : יום חמישי – נסיעה לסכר "הובר"  Hoover Dam  אשר נבנה מעל לנהר קולורדו ונחשב לאחד הפלאים ההנדסיים המודרניים של ארה"ב.

נמשיך בנסיעה לביקור באחד מפלאי הטבע: הגראנד קניון. מ"הגדה המערבית" (מרפסת הזכוכית) יתגלה לנו נוף קדומים מרהיב! בשעת ערב מאוחרת נגיע חזרה ללאס ווגאס .

מי שלא הספיק, או לא שבע דיו,יוכל להמשיך ולשוטט בין בתי המלון, מרכזי הבילויים ומרכזי הקניות.

לינה – לאס ווגאס

יום 6 : יום שישי- בוקר חופשי .

לקראת הצהריים נצא בדרכנו ללוס אנג'לס אליה נגיע בשעת ערב מוקדמת (מתאים גם לשומרי שבת).

*הערה : ישנה אפשרות להישאר בלאס ווגאס או לטוס מלאס ווגאס ליעדים אחרים ולא לחזור ללוס אנג'לס – ( על כך יתווסף תשלום בהתאם…).

מחיר הטיול:

1248$  לאדם , בחדר זוגי

תוספת ליחיד בחדר  זוגי – 394$

3-4 בחדר: 1030$

** הערה חשובה: בחדשים יולי-אוגוסט תיגבה תוספת של 54$ למחיר המקורי

סאן פרניסקו – 3 ימי טיול (D2)

 יציאה  בכל יום ראשון מלוס אנג'לס!   * מותנה במינימום 4 משתתפים!

לסאן פרנסיסקו יש רק חסרון אחד – קשה מאוד לעזבה…

יום 1: יום ראשון – נעזוב את לוס אנג'לס צפונה דרך עמק וונטורה לכיוון סנטה ברברה. נמשיך דרך רכס "סנטה אינז" ונגיע לעיירה הדנית סולוונג . נשוטט בין בתי המאפה והחנויות . בהמשך הנסיעה אל היעד, נבקר במלון המיוחד "מדונה אין".

נעלה על כביש מס' 1, מהיפים בעולם, עד הגיענו לביקור בעיירה כרמל. נמשיך בנסיעתנו, נקיף את מפרץ מונטריי ובערב נגיע ללינה לעיירה לוס גאתוס.

לינה – לוס גאתוס.

יום 2  : יום שני –ביקור באחת הערים היפות בעולם – סאן פרנסיסקו. נתחיל במרכז העירוני בו נמצאים מבני הציבור של העיר, נחצה

את "רובע קסטרו" ונעלה ל"גבעות התאומות" (במידה ומזג האויר יאפשר), נעבור ברחוב הפרחים (לומברד) ונגיע לרציף 39 – רציף הדייגים.

נצא לשייט אל עבר גשר הזהב ונקיף את האי אלקטרז.  בחזרתנו ניסע דרך מרכז האומניות המודרניות, נחצה את גשר הזהב ונבקר תוך נסיעה בעיירת האומנים "סוסליטו".

נבקר בצ'יינה טאון – הרובע הסיני הידוע של העיר. נגיע  ל – Union Square, כיכר היוניון, המהווה כיום מרכז בילוי ובו חנויות מותג, תיאטראות, בתי מלון ובתי קפה. נקנח את היום בתצפית נוספת על העיר ועל "אי המטמון" – אי מלאכותי שנבנה בסמוך לעיר.

לינה – מודסטו.

יום 3 : יום שלישי –  את היום נקדיש ל"אמא אדמה " – נבקר בפארקים על רכס הרי הסיירה נבאדה, שלוחה של הרי הרוקי האמריקאים, בפארקים הלאומיים המפורסמים בארה"ב ובעולם (יוסמטי , קינגס קניון , סקוייה -תלוי בעונת השנה ), בהם מצוי  ריכוז של צוקי גרניט ענקיים,  מים זורמים, עצי הסקוייה הגדולים בעולם. נלמד ונבין כמה עובדות עליהם .

נצא חזרה ללוס אנג'לס אליה נגיע בשעות הערב מאוחרות.

מחיר הטיול:

אדם בחדר זוגי – 489$.

תוספת ליחיד בחדר – 195$.

3-4 בחדר  – 375$.

* הערה חשובה: בחדשים יולי-אוגוסט תיגבה תוספת של 54$ למחיר המקורי

 

המיטב שבמערב (D3)– טיול מקיף במערב ארצות הברית הכולל את סאן פרנסיסקו,פארקים (קליפורניה, אריזונה ויוטה), לוס אנג'לס, סאן דייגו לאס ווגאס- בין 9 ל – 14 יום

 

  טיולים מתוכננים לתאריכים :  * מותנה במינימום 4 משתתפים!

13.4.17 ,  11.5.17 ,  25.5.17 ,  15.6.17 ,  29.6.17 ,  13.7.17 , 10.8.17 ,  31.8.17 ,  28.9.17 ,  26.10.17

 • כביש מספר 1
 • שייט בסאן פרנסיסקו
 • גראנד קניון כולל מרפסת הזכוכית
 • יוניברסל סטודיו
 • נושאת המטוסים מידווי בסאן דייגו
 • סכר הובר
 • סכר גלן קניון
 • פארקים הבאים: יוסמטי , קינז קניון , סקוייה , פארק ציון , ברייס קניון , אגם פאוול , גראנד קניון , ג'ושוע טרי .
 • סיורים – לוס אנג'לס, סאן פרנסיסקו , לאס ווגאס , סאן דייגו.

יום 1. יום חמישי : לוס אנג'לס – הגעה עצמאית למלון והתארגנות לקראת הטיול.

לינה – לוס אנג'לס.

יום 2 . יום שישי : לוס אנג'לס  – סיור בעיר, תצפיות על העיר, השלט של הוליווד,  שדרת הכוכבים ורחבת התיאטרון הסיני, בוורלי הילס ורחוב רודאו , חוף וניס, סנטה מוניקה. חזרה בשעות אחר הצהרים למלון  – ערב חופשי.

לינה – לוס אנג'לס.

יום 3. יום שבת : יוניברסל סטודיו – איסוף מהמלון ליום בילוי ביוניברסל סטודיו וחזרה למלון לפנות ערב – ערב חופשי .

(שומרי מסורת – שבת בבית הכנסת הקרוב למלון ).

לינה – לוס אנג'לס.

יום 4 . יום ראשון :לוס אנג'לס – כביש מספר 1 – לוס גאתוס – עם בוקר נעזוב את לוס אנג'לס צפונה דרך עמק ונטורה עד העיר סנטה ברברה. מסנטה ברברה דרך רכס סנטה אינז נגיע לעיירה הדנית סולוונג . כאן נוכל לשוטט בין בתי המאפה והחנויות המיוחדות שבמקום.נמשיך צפונה להצצה במלון "מדונה איין" למה? שנגיע נבין…

כאן נעלה על כביש מס' 1 אחד מהכבישים היפים בעולם.נעצור לתצפיות וצילומים לאורכו עד ביקור קצר בעירה כרמל שהתפרסמה בעקבות ראש העיר קלינט איסווד .נקיף את מפרץ מונטרי ובערב נגיע ללוס גתוס שם נלון את הלילה.

לינה – לוס גאתוס.

יום 5 . יום שני :לוס  גאתוס – סאן פרנסיסקו –מודסטו – היום נבקר את העיר המכונה גם "פריז של המערב" סאן פרנסיסקו. נתחיל את הביקור בעיר במרכז העירוני ,מול בנין העירה המדהים ביופיו וגודלו. נעלה (במידה ואין ערפל) לתצפית מהגבעות  התאומות על סאן פרנסיסקו וזאת דרך רובע קסטרו שם מתגוררת הקהילה הגאה. נרד לסיור ברחוב לומברד (הפרחים) המפותל אחד מסימני העיר. ומשם לרציף הדייגים –רציף 39. כאן נוכל להנות מהאוירה הססגונית ושלל החניות והדוכנים הפזורים באזור –נצא לשייט מתחת לגשר הזהב וסביב כלא אלקטרז'. כמובן שביקור על גשר הזהב גם יהיה לנו. נחצה את הגשר, נלמד עליו מעט, נעשה סיבוב בעיירה סאסוליטו ונגיע לאזור כיכר יוניון וצ'יינה טאון.  את הביקור בעיר נקנח מעוד תצפית יפה על אי המטמון. נמשיך מזרחה עד העיר מודסטו שם נלון את הלילה.

לינה – מודסטו.

יום 6 . יום שלישי:  פארקים בקליפורניה- בייקרספילד. – את היום נקדיש ל"אמא אדמה " – נבקר בפארקים על רכס הרי הסיירה נבאדה, שלוחה של הרי הרוקי האמריקאים, בפארקים הלאומיים המפורסמים בארה"ב ובעולם (יוסמטי , קינגס קניון , סקוייה – תלוי בעונת השנה ). בפארקים מצוי ריכוז של צוקי גרניט ענקיים,  מים זורמים, עצי הסקוייה הגדולים בעולם.  נלמד ונבין כמה עובדות עליהם .

בשעות הערב נגיע ללינה לעיר ביקרספיילד.

לינה  – ביקרספיילד.

יום 7 . יום רביעי : בייקרספילד – בארסטו – מדבר מוהבי – סנט ג'ורג – נחצה את מדבר מוהבי, הגדול ביותר בצפון אמריקה. נעבור בעיר ברסטאו , נבקר ב"קאליקו" עיירת כורים נטושה, נחווה את המערב הפרוע…נחצה את "עמק המוות" ונגיע בשעות  הצהרים ללאס ווגאס. נעצור לקניות באאוטלט הדרומי של העיר, נחלוף עם הרכב על פני  עיר האורות וההימורים לאס ווגאס ( אליה נחזור בהמשך …) ונגיע עד סנט ג'ורג במדינת יוטה.

לינה – סנט ג'ורג.

יום 8 . יום חמישי : פארק ציון – פארק ברייס קניון – קאנאב יוטה – נעלה אל רמת קולורדו ונגיע אל פארק ציון . נראה את "מקדשו של הטבע"  ונשוטט לרגלי נהר הבתולה במספר מקומות. לאחר מכן נעבור ב"טבורו" של פלא הנדסי  – מנהרה באורך של כ- 2 ק"מ ונמשיך לצד תצורות סלע שונות ומגוונות.  מפארק ציון נמשיך לברייס קניון, אחד מפלאי הטבע! קשה לתאר במילים את המקום ולדמיין אותו . המקום מלא בכמות אדירה של "הודוס" שהם צריחים אדומים ולבנים, פסלים ועוד ועוד… עם ערב נגיע ל"הוליווד הקטנה" – אל העיירה קאנאב יוטה.

לינה – קאנאב יוטה.

יום 9 . יום שישי : אגם פאוול והסכר – נהר הקולוראדו – לאס וגאס – היום נבקר באגם פאוול שנוצר עם בנית סכר הגלן קניון. משם דרך גשר הנבאחו ונסיעה בגדה הצפונית של הגארנד קניון נגיע בשעות אחר הצהרים ללאס ווגאס, העיר שלא נרדמת לעולם, עיר ההימורים האורות והמסיבות….

בערב תוכלו לשוטט בין בתי המלון לנסות את מזלכם מול מכונות ההימורים ועוד ועוד…

*(שומרי מסורת – ילונו בבית מלון בסמוך לבית כנסת בעיר).

לינה – לאס ווגאס.

**הערה : למעונינים סיום הטיול.

יום 10 . יום שבת : לאס ווגאס – יום חופשי בלאס ווגאס . אפשרויות לערוך קניות , להמשיך לשוטט בין בתי המלון וגם סתם לנוח…

*(שומרי מסורת – שבת בבית הכנסת הקרוב למלון ).

לינה – לאס ווגאס.

יום 11 . יום ראשון : סכר הובר – גדה המערבית של הגראנד קניון (מרפסת הזכוכית) – לאס ווגאס – בבוקר נצא לביקור בסכר הובר ומשם נמשיך לגדה המערבית של הגראנד קניון (מרפסת הזכוכית) וביקור במקום. המעוניינים יעלו על המרפסת הזכוכית. עם ערב נחזור ללאס וגאס לסיום בילויים בעיר.

לינה – לאס ווגאס.

**הערה : למעוניינים סיום הטיול כאן

יום 12 . יום שני :לאס וגאס – סאן דייגו – חלקו של היום מוגדר כ"נסיעה מינהלתית"…עלינו להדרים לסאן דייגו, כאשר בדרך נבקר  בפארק (שמורת טבע) ג'ושוע טרי ונגלה כיצד הוא מתקשר לסיפור מקראי….בערב לאחר התארגנות במלון נצא לרחוב מספר 5 מרכז הבילויים של סאן דייגו.

לינה – סאן דייגו.

יום 13 . יום שלישי : סאן דייגו – העיר השניה בגודלה בקליפורניה, עיר שהתפתחה בעקבות מלחמת העולם השניה. עיר יפה ומלאה מקומות מעניינים ומיוחדים בהם נבקר כמו, הנמל, כפר הים, חצי האי קורנאדו, שבו נמצא המלון שנבנה כולו מעץ בשנת     1888 ומתפקד כמלון עד עצם היום הזה. רבים מעשירי העולם ושחקנים  בילו בין כתליו במרוצת השנים. משם ניסע אל פארק בלבואה והעיר העתיקה של סאן דייגו.

עם ערב נגיע ללוס אנג'לס .

לינה – לוס אנג'לס.

יום 14 . יום רביעי : פיזור

להלן המחירים לפי פירוט ימים:

9 ימי טיול – 1675$ לאדם בחדר זוגי .

תוספת ליחיד בחדר – 649$.

3-4 בחדר –1395$ .

11 ימי טיול – 2044$ לאדם בחדר זוגי (שומרי מסורת  – 2383$ ).

תוספת ליחיד בחדר – 805$ .

3-4 בחדר – 1675$ (שומרי מסורת – 2004$ ).

14 ימי טיול – 2492$ לאדם בחדר זוגי (שומרי מסורת –  2871$ ).

תוספת ליחיד בחדר  – 987$ .

3-4 בחדר –  1989$ ( שומרי מסורת – 2320$ ).

* הערה חשובה: בחדשים יולי-אוגוסט תיגבה תוספת של 54$ למחיר המקורי

הערות – הבהרות :

הטיול מתאים גם לשומרי מסורת! בשישי- שבת הן בלוס אנג'לס והן בלאס ווגאס הלינה על יד בית כנסת . שעת סיום הטיול בימי שישי מתאימה לשעות כניסת השבת.

כלכלה לשומרי מסורת – ארוחת בוקר אמריקאית למעט לאס ווגאס . ארוחה נוספת חמה ליום או במסעדה כשרה או בעזרת בית חב"ד הקרוב.